Mechanika

Moi Klienci to najlepsza reklama mojej pracy! Jestem polecany zarówno przez firmy jak również osoby prywatne (Także z Niemiec - miłosnicy marki). Grupa moich Klientów to Klubowicze volvorwd.pl oraz www.volvoforum.pl, pracownicy mediów (żadne nowe wozy nie zmieszcza tyle, co stare poczciwe 700/900 kombi) :-)

Mój warsztat specjalizuje się w kompleksowych naprawach mechanicznych Volvo serii 200, 700 i 900 , diagnostyce (również nowsze modele), jak również w szybkich przegladach eksploatacyjnych - wymiana oleju (Specol, Motul, Ravenol, Liqui Moly, Lotos - inne oleje na zyczenie Klienta), filtrów (Mann, Knecht, Purflux, Sofima, Meyle, Hengst) swiec zapłonowych i żarowych oraz sond lambda (Denso, NGK, Bosch, Delphi), tarcz i klocków hamulcowych (ATE, TEXTAR, MEYLE, TRW, BOSCH) oraz innych czesci, które podlegaja zużyciu eksploatacyjnemu w trakcie użytkowania pojazdu. Dzięki uczciwemu podejsciu mogę zaoferować usługi na wysokim poziomie, pozostajac konkurencyjnym cenowo.

Napisze po raz kolejny, dlaczego nastawiłem się na stare Volvo. Powód jest prozaiczny - te samochody maja w sobie duszę i w przeciwieństwie do plastikowych jednorazówek można je przy odpowiedniej wiedzy naprawić tak, aby służyły długo i bezawaryjnie. Swoimi naprawami skutecznie udowadniam Klientom wyższosć "starych" Volvo nad nowymi, naszpikowanymi elektronika samochodami, zarówno pod wzgledem trwałosci podzespołów, jak również ponadczasowej stylistyki, nazywanej pieszczotliwie przez użytkowników "aerodynamika drzwi od stodoły" :-) Jako zapalony miłosnik starych technologii, wskrzeszam i pomagam (jesli to tylko możliwe) odzyskać zagubiona moc i kulturę pracy silników benzynowych, one sa wdzięczne i trwałe, gdy poswięci im się odrobinę uwagi. Dokładne informacje w kwestiach mechanicznych mozna uzyskać mailowo ode mnie - to najlepsza forma kontaktu, poza telefonem i kontaktem werbalnym oczywiscie :-)

Design by ridgehkr Opracowanie Marketing w Internecie